درباره ما

شرکت فارا در سال 1388 با توجه به رشد تقاضای متریالهای مدرن ساختمانی در بازار ایران توسط تعدای از فارغ التحصیلان رشته عمران و معماری تاسیس گردید و در همان ابتدا با توجه به بررسی های کامل انجام شده اقدام به واردات انواع کاغذ دیواری و لمینیت نمود .
ما در شرکت فارا تمام تلاش خود را میکنیم که واردات را براساس نیازهای بازار با بهترین قیمت و کیفیت برنامه ریزی کنیم .برای این کار یک تیم کامل مارکتینک تمام طرحها و رنگهای مورد درخواست مشتریان را بررسی و در قالب آلبومهای مختلف تهیه,تولید و روانه بازار میگردد .این تحقیق باعث میشود ما طرحها و رنگهای اختصاصی خود را با برندهای مختلف داشته باشیم و به همه سلایق پاسخ دهیم .
ما خرسندیم که امروز بعد از حدودا 10 سال با 4 برند و حدودا 100 آلبوم در بازار کاغذ دیواری ایران کاملا شناخته شده هستیم و توانسته ایم زنجیره فروش حدودا 3000 هزار فروشگاه تزییناتی را در سراسر کشور پوشش دهیم ,همچنین در این سالها 2 برند لمینیت و یک برند چوب ترمووود به بازار عرضه شده است . افتخار ما اطمینان همکاران و مشتریان به محصولات و خدمات ماست و سرلوحه همه همکاران ما جلب رضایت مشتری از انتخاب شرکت فارا میباشد و آرزوی ما توسعه محصولات و ماندگاری و پایداری شرکت در بازار ایران میباشد.